У Луцьку оголошується конкурс соціальних проектів (пітчинг) туристичного спрямування

Активна громада Луцька має багато креативних ідей для підвищення туристичної привабливості міста. Проте, щоб реалізувати такі ініціативи, не вистачає фінансування або навичок проектного менеджменту.

Саме тому, щоб втілити ці ідеї в життя, Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа» оголошують конкурс проектів розвитку громади для підвищення туристичної привабливості Луцька.

В цій ініціативі можуть приймати участь лучани від 18 років, які мають ідеї щодо розвитку локальної громади та туристичної привабливості Луцька.

Пріоритети конкурсу:

  1. Нові туристичні об’єкти.

Створення у міському просторі нових об'єктів туристичного інтересу, арт-об’єктів, маршрутів, атракцій, тощо.

 Інклюзивні проекти.

Забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю, доступність інформаційних послуг та сфери обслуговування.

  1. Фестивалі, події, заходи.

Проведення у Луцьку заходів різного напрямку, що залучають до міста туристів, популяризують внутрішній туризм, історію міста Луцька, його історичні пам’ятки.

  1. Інформаційні та IT продукти

Застосування інформаційних технологій (Програми, веб – ресурси, додатки для ґаджетів) для забезпечення комфорту перебування та пересування містян гостей у місті Луцька.

 

Загальний бюджет конкурсу 200 000 грн. (100 000 грн. надає Управління туризму та промоції міста, а 100 000 грн. – Британська Рада в Україні). Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 000 грн.

Звертаємо вашу увагу, що заявки на участь в конкурсі  подаються з 8 березна 2017 року по 7 квітня 2017 року (до 21.00).

Аплікаційну форму та деталі конкурсу ви можете знайти на сайті - http://pitching.in.ua/lutsk/

 

 Контактна особа: Захар Ткачук, +380950925166, molod.platforma@gmail.com