Мешканці сіл Баїв, Боратин, Гірка Полонка, Рованці і вулиці Львівської, що у Луцьку, скаржаться на нестерпний сморід через викид відходів.

Про це стало відомо сьогодні, 31 березня, під час засідання Громадської ради при Волинській державній адміністрації.

 Qyb3wBXCJjg

Голова громадської ради Олександр Волянюк зачитав звернення від жителів сіл Баїв, Боратин, Гірка Полонка, Рованці і вулиці Львівської міста Луцька про те, що невідомі особи скидають побутові відходи, які спричинили нестерпний сморід, який не дає можливості людям з прилеглих територій нормально проживати. Мешканцями неодноразово фіксувалися випадки скидання викидів невідомого походження. Фактично відбувається забруднення навколишнього середовища, при цьому державні органи проявляють повну бездіяльність та недбалість, що є прямим порушенням чинного законодавства. Громада просить втрутитися в ситуацію, звернутися до відповідних органів та посадових осіб, щоб ті вжили відповідних заходів.

Представниця громади пані Наталія розповіла, що жителів сильно турбує питання екологічного стану. Невідомі особи виливають промислові та побутові відходи, від яких є запах аміаку.

Dh-yItbMd58

«Якщо вітер розвертається в сторону 24-ї школи (район ЛПЗ - ред.), то діти в спекотну погоду сидять з закритими вікнами, бо цей запах неможливо терпіти. Якщо Цукровий завод дозволив злиття асенізаторами відходів, то нехай забезпечать рекультивацію, бо вони беруть за це гроші», - сказала жінка.

Також вона зазначила, що цей сморід перетворився на візитівку міста.

«Заїжджаючи зі сторони Львова, відчувається страшений сморід, який можна назвати візитівкою нашою», - обурилася представниця громади.

Громадська рада вирішила створити комісію і вивчити дане питання, залучивши представників облдержадміністрації.