ОГОЛОШЕННЯ!

У п'ятницю 07 квітня 2017 року, 13:00, овальний зал приміщення Волинської обласної ради

 відбудеться прес-конференція щодо ліквідації інституту Консультативних рад в системі прокуратури.


У заході візьмуть участь члени Консультативної ради та члени Громадської ради при ОДА.

Метою прес-конференції є обговорення наказу Генерального прокурора України №86 від 16 березня 2017 року про ліквідацію інституту Консультативних рад в системі прокуратури.

Під час конференції представники Консультативної ради та Громадської ради при ОДА підпишуть лист-звернення Президенту України, Генеральному прокурору України, Голові Волинської обласної ради та Голові Волинської облдержадміністрації із вимогою відновити участь громади через громадські організації в здійсненні діяльності прокуратури України.

«Такі негативні тенденції вкрай непокоять громадськість регіону та свідчать про небажання Генерального прокурора і місцевих прокурорів рахуватись з думкою громади при здійсненні власної діяльності», - додають організатори.

Члени прес-конференції вважають, що Консультативна рада при прокуратурі Волинської області  своєю діяльністю всіляко сприяла виявленню та донесенню до прокурора регіону найбільш кричущих проблем Волині, в тому числі незаконної вирубки лісів у регіоні, добування бурштину, приватизації, самовільних забудов, боротьбі з контрабандою та розкрадання бюджетних коштів.

Акредитація представників засобів масової комунікації відбуватиметься о 12:45 на місці події.

 


Контактна особа:
секретар Громадської ради при Волинській ОДА
Панкевич Яна Ігорівна 066 116 03 20