124

Члени  Громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації нарікають на голову Волинської обласної державної адміністрації, який ігнорує їхні звернення та не прислухається до думки громадськості.

Про це стало відомо під час засідання Громадської ради при Волинській облдержадміністрації.

За словами керманича Громадської ради Олександра Волянюка, є низка питань та зауважень до голови облдержадміністрації, який ігнорує звернення громадськості. За його словами неодноразово Громадська рада надсилала листи до голови ОДА Володимира Гунчика з проханням надати звіт про виконання його роботи. Такі ж звіти очільники областей щорічно відправляють у Кабінет Міністрів. Тож, із копією документів хотіли ознайомитися й члени Громадської ради, аби побачити, чим в роботі голови ОДА вони могли б посприяти.

Втім, губернатор області двічі проігнорував звернення. Тож, і голова громради і його члени висловили надію на те, що Володимир Гунчик таки дослухається до них і пояснить, чому досі не продемонстрував відповідний документ.
Крім того, Громадську раду турбує питання добудови військового містечка у Володимирі-Волинському.

Справа в тому, що ОДА активно сприяє відновленню казарм для волинських військових. Однак, у Громадській раді кажуть, що поки наші воїни знаходяться на передовій, доцільніше було б бюджетні кошти витратити на забезпечення військових технікою.

“Нашій військовій частині потрібно виділити кошти на ремонт техніки, але дане питання ні на крок не зрушилося. Володимир Гунчик пообіцяв добудувати військове містечко... Я вважаю, це недоцільно, бо там зараз фактично немає штату, адже хлопці сьогодні на передовій і їм потрібна техніка”, - зазначає Олександр Волянюк.


Члени Громадської ради зауважують, що доцільно було б запросити Володимира Гунчика на одне із їхніх засідань, аби обговорити низку актуальних для Волині запитань, втім запрошення взяти участь у нараді губернатор ігнорує, так само як і його заступники.