Громадська рада при Волинській облдержадміністрації

00880

переглядів у травні

Волинським військовим пропонують продегустувати польські консерви

Голова волинського осередку ГО «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» Хенрик Чеслав запропонував провести дегустацію для командирів військових частин польських консерв, аби потому розглянути можливість постачання продукту в зону АТО, - пише ІА «0322.ua».

Про це йшлося під час засідання комісії з гуманітарних питань Громадської ради при Волинській облдержадміністрації.

Так, до членів громадської ради з власною ініціативою звернувся голова волинського осередку ГО «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» Хенрик Чеслав. Він запропонував провести для командирів військових частин дегустацію польських продуктів харчування та можливості постачання їх воїнам АТО. За його словами, у Польщі виготовляються консерви високої якості, які можуть бути готовими до вживання всього за 10 хвилин, при нагріванні до 70 градусів. Вартість однієї банки такої консерви вагою 400 грам становить 3 долари. Якщо під час дегустації продукт сподобається військовим, каже Чеслав, можна буде розглядати можливість постачання харчування у зону АТО.

Не усі члени комісії погодилися із такою ініціативою, адже кажуть, що українська продукція може мати більше переваг, аніж невідомий польський продукт майже за 80 гривень за банку.

Тож, Громадська рада вирішила поки взяти інформацію до відома та пропонувати ОДА провести дегустацію, але від пропозиції постачання польського продукту у зону АТО, утрималася.

l-WLwKuyixMus_nD0FzhiUGnYaiLa8bFIS1h4jxtlANc

     


Новини підприємства

Львівське сміття виявили вже на території п’яти районів Волині

00:00 22.05.2017

Випадки викиду львівського сміття були вже виявлені на території Ківерцівського, Горохівського, Локачинського, Іваничівського та Луцького районів Волинської області...

На Волині невдовзі планують урочисто відкрити базу ОУН-УПА «Північ»

00:00 16.05.2017

В урочищі «Зарічки», що на Камінь-Каширщині, планують провести урочисте відкриття стоянки Бази ОУН-УПА «Північ», у рамках якого на місці колишнього місця дислокації вояків встановлять пам’ятний знак, - інформує ІА «0332.ua»...

Заходи у Луцьку 8-9 травня

00:00 06.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ...

Еще (31)